У Запоріжжі чоловік тримав вдома арсенал коноплі вартістю 1,3 млн грн

У Запоріжжі затримали чоловіка, який, здається, вирішив, що його подвір’я — це маленький наркобізнес. І не десь там у підвалі, а просто вдома він вирощував коноплі, сушив їх, переробляв на канабіс і продавав охочим.

Фігуранту 57 років, а замість пенсії він отримає тюремний термін. Під час обшуку в нього вилучили близько трьох кілограмів готової продукції.

Також виявили понад 30 кущів, ваги, пакувальні пакетики — все як у справжнього дилера. За цінами чорного ринку це десь на мільйон триста тисяч гривень.

Рекомендуємо

Його вже затримали, а суд вирішив: тримання під вартою. Тепер замість “врожаю” на запоріжця чекає слідчий ізолятор.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів