У Запоріжжі чоловік вибив двері магазину і вкрав звідти 26 пляшок алкоголю – фото

У Запоріжжі поліція затримала місцевого 39-річного дебошира, який увірвався до магазину, аби викрасти кілька ящиків алкогольних напоїв.

Інцидент трапився 2 січня: правоохоронці затримали крадія оперативно, через кілька годин після скоєння злочину, передає Запоріжжя24.

З’ясувалось, що запоріжець пошкодив вхідні двері місцевого супермаркету та викрав звідти дві пляшки міцного алкоголю, а також 24 пляшки пива загальним об’ємом 60 л.

Рекомендуємо

За скоєне чоловіку загрожує до восьми років ув’язнення. Триває досудове розслідування.

Фото:

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів