На території садового товариства в Запоріжжі знайшли тіло жінки. Вона померла від ножового удару в груди.
10 жовтня невідомий чоловік подзвонив у поліцію і повідомив, що виявив труп сусідки. Правоохоронці з’ясували, що напередодні, 7 жовтня, жінка приймала в гостях 52-річного сусіда.
Під час зустрічі між ними виник конфлікт. Чоловік взяв ніж і вдарив жінку в груди, а потім втік. 58-річна жінка померла від отриманих травм на місці.
Поліція затримала підозрюваного в умисному вбивстві. Йому вже повідомили про підозру, і суд вирішив тримати його під вартою. За цією справою йому загрожує до 15 років ув’язнення.

Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




