Сьогодні вранці, 21 січня, у сквері Прикордонників у Олександрівському районі сталась подвійна трагедія. Подробиці повідомили у прес-службі обласної поліції, передає Запоріжжя24.
Першочергово до правоохоронців зателефонувала жінка, яка стала свідком вбивства. Вона розповіла, що невідомий чоловік двічі вистрелив у перехожу жінку.
Коли він побачив слідчих, які наближались до місця вбивства, то скоїв самогубство. Медики екстреної допомоги намагались реанімувати жінку, однак врятувати її, на жаль, не вдалось.
Наразі на місці трагедії працює слідчо-оперативна група. З’ясовуються всі подробиці.


Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




