У Запоріжжі демонтували АЗС, яка працювала незаконно

Працівники «Муніципальної варти» виявили автомобільну газозаправочну станцію у Хортицькому спальному районі міста, яка не мала дозвільних документі ані на будівництво, ані на діяльність.

Незважаючи на це, власники АГЗС продовжували працювати, порушуючи закон. Про це повідомила прес-служба комунальної установи на своїй сторінці у Facebook, передає Запоріжжя24.

В результаті фахівці, за допомогою крану, демонтували АЗС та склали на порушників відповідні акти.

Рекомендуємо

Варто зазначити, що будівництво будь-якого об’єкту має узгоджуватись з владою та, за потребою, з місцевими мешканцями.

Адже, наприклад, будівництво та робота АЗС – це досить небезпечний бізнес, тому його власники мають в першу чергу дбати про безпеку людей та навколишнього середовища, а не про матеріальний прибуток.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів