У квітні в аптеках Запоріжжя ліки стануть дешевшими. І не просто на якусь дрібницю, а на цілих 116 видів. Так, деякі препарати можна буде купити майже вдвічі дешевше – знижки аж до 52%.
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко розповів, що це частина великого плану – зробити ліки доступнішими для всіх українців.
Ну і правда, зараз кожна гривня на рахунку, тож така економія дуже навіть до речі. Навіть ті препарати, які дешевшають лише на 5% – це все одно плюс у скарбничку бюджету.
Загалом, за словами міністра, по країні подешевшає аж 222 препарати, а середня знижка на них складатиме 17%. Тож чекаємо на приємні зміни в квітні.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




