Частина навчальних закладів нашого міста працюватиме у змішаній формі навчання. В цих школах створили необхідні умови та облаштували укриття, щоб під час сигналу повітряної тривоги всі могли перейти у безпечне місце.
Про це повідомив керівник Запорізької військової адміністрації Юрій Малашко, передає Запоріжжя24. Він зазначив, що у змішаній формі працюватимуть 10 шкіл та профтехів, в яких є надійні бомбосховища.
Ці заклади перевірили працівники ДСНС, а також Департамент з питань цивільного захисту ЗОВА, тож для дітей процес навчання буде абсолютно безпечним.
Рішення щодо форми навчання приймаються безпосередньо адміністрацією конкретного освітнього закладу, але за умови, що в ньому є придатне укриття.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




