У Запоріжжі двоє підлітків, 12 і 14 років, вирішили, що найкращий контент для соцмереж – це так званий “зачепінг”. Тобто, чіпляєшся ззовні за трамвай і їдеш. Хлопцям це потрібно було для відео та лайків.
Поліція побачила відео під час моніторингу, знайшла хлопців і провела з ними та їхніми батьками профілактичну розмову. Звісно, батьки тепер ще й мають відповідати за порушення правил виховання.
Звідки в голові у дітей береться така думка — залізти на трамвай? Всі ми розуміємо: соцмережі, челенджі, “хайп” і бажання бути “поміченим” – все це хоче робити підростаюче покоління.
Поліція нагадує: зачепінг — не гра і точно не спосіб проявити себе. Це пряма загроза життю. Один дотик до лінії, одна яма на дорозі — і трагедія. Такі випадки вже були, і не раз.
Тому, якщо ви — батьки, поговоріть зі своїми дітьми. Не моралізаторством, а нормальною мовою. Поясніть, чому це небезпечно. Підкиньте ідеї — спорт, гуртки, будь-який актив, де можна проявити себе без ризику для життя.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




