Напередодні святкування Дня Незалежності України у Запоріжжі відбувся урочистий захід, який зібрав представників місцевої влади, комунальних підприємств та тих, хто щоденно забезпечує життєдіяльність міста, незважаючи на виклики війни.
Захід став не лише символом єдності та стійкості, але й відзнакою для тих, чия щоденна праця робить вагомий внесок у розвиток і безпеку нашого міста, передає Запоріжжя 24.
На урочистому заході з вітальним словом виступила секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко. Вона підкреслила, що у нинішніх умовах кожен працівник нашого міста виконує надзвичайно важливу місію.
Їхня праця забезпечує не лише стабільність і функціонування міста, але й сприяє його розвитку, незважаючи на всі труднощі. Окремо на заході було відзначено кращих працівників, які своєю роботою зробили значний внесок у розвиток міста. Їх нагородили медалями, грамотами та іншими почесними подяками.
Цей захід став яскравим підтвердженням того, що Запоріжжя продовжує жити та розвиватися завдяки спільній праці небайдужих людей, які працюють на благо рідного міста навіть у найскладніші часи.
Фото:








Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




