У Запоріжжі відбувся суд на колишнім працівником правоохоронних органів, який підтримував російську збройну агресію проти України.
Про це повідомили у прес-службі обласного управління СБУ, передає Запоріжжя 24. За даними слідства, екс-поліцейський планував виїхати до тимчасово окупованого Мелітополя та вступити до ПВК “Вагнер”.
Але реалізувати свої плани зрадник не встиг, адже у травні минулого року його заарештували. Раніше обвинувачений працював в органах МВС, однак у 2009-му році його звільнили за корупційний злочин.
З початку повномасштабної війни чоловік підтримав ворога та прагнув, щоб Україна “приєдналась” до країни – агресорки. Незважаючи на те, що екс-поліцейський вчинив низку злочинів в умовах воєнного часу, суд призначив йому м’яке покарання – 5 років позбавлення волі.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




