У Запоріжжі дружини військових влаштували протести

12 листопада місцеві жителі влаштували мирний мітинг, присвячений на підтримку наших захисників, які вже майже два роки боронять рідні кордони від російських терористів.

В акції протесту, яка розгорнулась під стінами обласної державної адміністрації, взяли участь рідні військовослужбовців, передає Запоріжжя24.

Люди вимагають від оборонного штабу демобілізації чоловіків, які вже перебувають на фронті більше 18 місяців та досі не мали жодної відпустки.

Рекомендуємо

Командири військових бригад пояснюють, що не можуть демобілізувати навіть поранених бійців, адже їх немає ким замінити, а на фронті, як відомо, наразі тривають контрнаступальні дії.

На мітинг прийшли, переважно, дружини військових, які не бачили своїх чоловіків дуже довго і вже не мають сил терпіти беззаконня з боку Міністерства оборони.

«Демобілізуйте наших хлопців! Їм потрібна передишка, побачитись з родиною, з дітьми, потрібен фізичний та психологічний відпочинок. Я дуже прошу президента і всю країну, щоб нас почули!», – каже одна з учасниць акції Олена.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів