У Запоріжжі дві лікарки “вигадували” пацієнтам діагнози

У Запоріжжі викрили двох лікарок, які вносили до системи Helsi фальшиві дані про прийоми пацієнтів та їхні хвороби. Мова йде про медичних працівниць з 10-ї міської лікарні.

Жінки створювали вигадані записи про надання медичних послуг, передає Запоріжжя 24 з посиланням на прес-службу управління поліції.

Одна з них, Наталія Котляр, яка також працювала у ВЛК, внесла до медичної електронної системи 68 неправдивих записів, а її колега – 61 фіктивний запис. Обидві жінки визнали свою провину на суді.

Рекомендуємо

У матеріалах справи зазначається, що обидві лікарки працювали за незаконною схемою з метою збереження своїх робочих місць. Схема була викрита після того, як одній з пацієнток надійшло повідомлення від Helsi про прийом у лікаря – дерматовенеролога та підозру на сифіліс.

Вона відразу звернулась до керівництва лікарні та поліції із заявою. Таким чином про незаконну діяльність медикинь стало відомо правоохоронцям. Суд ухвалив рішення про штрафи для обох лікарок у розмірі 35 700 гривень кожній, без позбавлення права займати певні посади.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів