У Запоріжжі двоє чоловіків та жінка вирощували канабіс

Трьох місцевих жителів, двох чоловіків та жінку, судитимуть за вирощування та збут наркотичної речовини – канабісу.

Про затримання злочинної групи повідомили в Управлінні боротьби з наркозлочинами ГУНП Запорізької області, передає Запоріжжя 24.

Під час обшуків за місцем проживання та “роботи” фігурантів слідчі вилучили 79 зіп-пакетів канабісу елітних сортів, 130 кущів аналогічної рослини та обладнання для вирощування.

Рекомендуємо

Також у наркобізнесменів вилучили кошти у розмірі 1100 доларів США та 9300 гривень, смартфони, банківські картки, чорнові записи та інші речові докази, які вказують на протиправну діяльність. За вказаними фактами поліція відкрила кримінальне провадження. Проводяться судово-слідчі експертизи.

Фото:

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів