У Запоріжжі двоє колишніх в’язнів напали на військового та пограбували його

11 липня в одному з міських парків двоє перехожих напали на 24-річного військовослужбовця.

Цю подію зафіксували Запорізька обласна прокуратура та обласне Управління ГУНП, передає Запоріжжя 24. Нападники нанесли чоловікові тілесні ушкодження, після чого, погрожуючи ножем, відібрали у нього телефон, срібний ланцюжок і особисті документи.

Вони також змусили військового розкрити пін-код до мобільного банківського додатку, з якого згодом зняли гроші. Зловмисників, які виявилися місцевими жителями 22 і 25 років із попередніми судимостями за майнові злочини, затримали незабаром після інциденту.

Рекомендуємо

Під час обшуку за місцями їх проживання було вилучено особисті речі потерпілого. Наразі фігуранти перебувають під вартою і чекають на новий вирок суду. Їм загрожує до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів