У Запоріжжі маленька дівчинка проковтнула скло. Мама дитини, у паніці, кинулася до патрульних — мовляв, її донечка, ймовірно, проковтнула уламок скла.
На щастя, поруч опинились наші запорізькі поліцейські — Богдан Калина та Олег Новік, які були на черговій зміні.
Без зайвих розмов вони миттєво відреагували, посадили маму з дитиною в службове авто і з сиреною відвезли до лікарні.
Рекомендуємо
Наразі про стан дитини деталей мало, але головне — що оперативність спрацювала. В таких ситуаціях кожна хвилина — на вагу золота.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




