У Запоріжжі дитина проковтнула шматок скла

У Запоріжжі маленька дівчинка проковтнула скло. Мама дитини, у паніці, кинулася до патрульних — мовляв, її донечка, ймовірно, проковтнула уламок скла. 

На щастя, поруч опинились наші запорізькі поліцейські — Богдан Калина та Олег Новік, які були на черговій зміні.

Без зайвих розмов вони миттєво відреагували, посадили маму з дитиною в службове авто і з сиреною відвезли до лікарні.

Рекомендуємо

Наразі про стан дитини деталей мало, але головне — що оперативність спрацювала. В таких ситуаціях кожна хвилина — на вагу золота.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів