У Запоріжжі поблизу медичного університету фахівці з Державної екологічної інспекції виявили стихійне звалище, загальна площа якого складає 600 кв. м.
Про це йдеться в повідомленні Головного Управління екоінспекції у Запорізькій області, передає Запоріжжя 24.
Про неприйнятну для нашої екології ситуацію стало відомо міській раді. Комунальникам наказали повністю прибрати забруднену територію до 12 березня.
В чому небезпека стихійних звалищ
Варто зазначити, що великі сміттєві новоутворення спричинюють забруднення землі, підземних вод, сприяють розмноженню комах та гризунів, які є переносниками небезпечних інфекцій.
Неправильне поводження з відходами у сучасному світі призводить до катастрофічно негативних наслідків для нашої екології. А якщо сміттєзвалище піддалось горінню (природному або умисному), це несе найбільшу небезпеку для якості повітря, яким ми дихаємо.
Справа в тому, що дим, який виникає внаслідок горіння сміття, містить у своєму складі оксид азоту, чадний газ, важкі метали та одну з найотрутніших для організму речовин – діоксин. Всі ці речовини здатні викликати у людей онкологію, алергічні спазми та інші важкі захворювання.


Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




