У Запоріжжі мешканцям гуртожитку на Козачій, 35 загрожує відключення світла. І все через борг перед електропостачальником, який перевалив за 200 тисяч гривень. Людей просто поставили перед фактом: або якось вирішуйте, або сидіть без електрики.
А тепер увага – в цьому будинку живуть внутрішньо переміщені особи, пенсіонери, люди з інвалідністю. Газу в гуртожитку немає. Тобто без світла вони залишаться взагалі без нічого.
Тепер не можна ні обігрітись, ні зварити їжу. Просто виживай як хочеш. Більшість мешканців, до речі, справно сплачують рахунки.
Але через накопичену заборгованість (а у гуртожитках часто є спільні лічильники чи рахунки, які діляться на всіх), страждають усі.
Залишається тільки риторичне питання: як у такій ситуації можна вимикати світло в будинку, де й так живеться непросто? Можна боротися з боргами, але не ціною здоров’я й безпеки найуразливіших категорій людей.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




