У Запоріжжі хірургів підозрюють в махінаціях на півмільйона гривень

У Запоріжжі розгорівся гучний скандал у медичній сфері — троє лікарів-хірургів потрапили під підозру через махінації в електронній системі охорони здоров’я. І все це в умовах війни, під прикриттям “допомоги пораненим військовим”.

За версією слідства, завідувач відділення і двоє підлеглих примудрилися “лікувати” понад 1200 військових лише на папері. В електронній системі все виглядало так: понад 2 тисячі записів про проведені медичні процедури.

Але дати не збігались із реальними госпіталізаціями. І головне — багато з цих нібито “поранених” пацієнтів насправді навіть не приїздили до лікарні. У результаті — на рахунок медзакладу нарахувалось понад 430 тисяч гривень із державного бюджету.

Рекомендуємо

А якщо точніше — з кишені платників податків і Національної служби здоров’я. Тепер такі медичні схеми коштуватимуть підозрюваним до шести років за ґратами, ще й із забороною працювати за фахом.

Кіберполіція разом із Нацполіцією продовжують розслідування, і це ще не кінець історії — можливе розширення обвинувачень серед інших лікарів.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів