Мешканець Запоріжжя зареєстрував петицію з проханням скасувати рішення мерії щодо будівництва АЗС за адресою: вул. Українська, 29/Прибережна автомагістраль, а дану земельну ділянку передати під парк.
Автором звернення є містянин Максим Дрозденко, передає Запоріжжя 24.
Чоловік пояснив, що будівництво автозаправної станції поблизу багатоквартирних будинків – це ризиковане рішення, яке несе в собі небезпеку, особливо у військовий час.
Але місцеві жителі не підтримали петицію, тож вона не набрала необхідної кількості голосів для розгляду у міській раді.
Таким чином рішення мерії залишається незмінним і на вищевказаній земельній ділянці будуватимуть не зону відпочинку, а заправну автостанцію.


Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




