У Запоріжжі комунальники усувають наслідки негоди – фото

У Запоріжжі продовжують активно усувати наслідки негоди: снігоприбиральні машини та інша техніка працюють у цілодобовому режимі.

Наразі комунальники розчистили дороги, тротуари, прибудинкові території та використали більше тисячі тонн антиожеледної суміші.

Про хід виконаних робіт повідомили у прес-службі Запорізької міської ради, передає Запоріжжя24. У ліквідації наслідків негоди задіяні 90 працівників комунальних установ, а також півсотні одиниць техніки КП «ЕЛУАШ».

Рекомендуємо

Особливу увагу прибиральники приділяють дорогам з активним автомобільним трафіком, обробляють громадські спуски, підйоми, перехрестя та зупинки.

Фото:

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів