У Запоріжжі сталася справжня медична сенсація – 77-річну жінку врятували після 63 хвилин клінічної смерті. Так, не хвилинної зупинки серця, а більше цілої години пацієнтка була без пульсу.
Минулого тижня її забрала бригада швидкої допомоги з підозрою на тромбоемболію легеневої артерії. Жінці було вкрай зле, медики почали надавати допомогу ще на місці.
Але раптом сталась зупинка серця. На моніторі – безпульсова електрична активність. І тут починається боротьба, яка здається майже нереальною.
63 хвилини безперервної реанімації. Медики не здалися ні на 10-й, ні на 30-й, ні навіть на 60-й хвилині. Вони до останнього боролись за життя бабусі і фактично повернули з того світу.
Жінку вдалося стабілізувати і доправити до лікарні. Це історія не просто про професіоналізм, а про реальне диво, зроблене руками наших запорізьких медиків.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




