У Запоріжжі мережі АЗС оштрафували на понад 9 мільйонів гривень

У Запорізькій області протягом літа податківці виявили низку порушень на автозаправних станціях. За підсумками перевірок із червня по вересень шість АЗС отримали штрафи, а загальна сума санкцій склала понад 9 мільйонів гривень.

Як повідомили в обласному управлінні ДПС, у ході контролю за дотриманням законодавства у сфері обігу пального встановлено 36 фактів порушень. Серед основних:

  • продаж і зберігання пального без ліцензії;
  • відсутність реєстрації акцизних складів;
  • проведення розрахунків без касових апаратів;
  • використання нелегальної найманої праці.

Перевірки проводилися у межах ризик-орієнтованого підходу, визначеного рішенням РНБО. Тобто податковий контроль здійснюється виключно у випадках, коли є ознаки серйозних порушень або високий ступінь ризику для ринку.

Рекомендуємо

Таким чином, у регіоні триває детінізація паливного бізнесу, а підприємства, які працюють нелегально, ризикують сплачувати багатомільйонні штрафи.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів