Чи скасують оплату за транспортування газу – в Раді вже є такий законопроєкт. Запоріжці, та й усі українці, можливо, скоро зможуть забути про платежі за транспортування газу.
У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №13095, який пропонує скасувати цю плату – хоча б на період воєнного стану і ще рік після його завершення.
Ініціатор проєкту – депутат Максим Заремський із «Слуги народу». Він пояснює, що люди зараз виживають на мінімальні зарплати та пенсії.
А ще й мусять сплачувати за транспортування газу мережами, які колись самі й будували за власні кошти. Звучить дійсно нелогічно.
Чи ухвалять цей закон – поки прогнозувати складно, але, погодьтесь, це було б справедливим рішенням, особливо у нинішніх реаліях.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




