У Запоріжжі вирішили об’єднати кілька поліклінік, щоб зробити медицину ефективнішою. Причина проста – людей у місті стало менше, лікарів теж бракує.
До того ж, фінансування скоротили на 38 мільйонів гривень. Що зміниться? Планують створити три великих центри замість п’яти.
Але важливо: лікарі залишаються на місцях, амбулаторії працюватимуть, як і раніше. Тобто для пацієнтів усе буде, як завжди.
Зміниться лише адміністративне керівництво. У міськраді кажуть, що це необхідний крок, який дозволить зберегти якість медичних послуг.
Головне, що ніхто з наших людей не залишиться без допомоги. Тож чекаємо на позитивні зміни в медицині у 2025 році.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




