Запоріжці просто в шоці від того, що сталося з маршрутками, особливо з 14-тою. Стеля цього транспорту виявилася в тріщинах, а ціна за проїзд піднялася до 17 грн.
Містяни не стримуються в своїх відгуках, і це цілком зрозуміло. Мало того, що вартість проїзду стала не по кишені багатьом, так тепер ще й у самому автобусі під час дощу можна просто намокнути.
“Куди діваються гроші, які ми платимо за проїзд? Чому з року в рік покращень немає, а маршрутки, як і раніше, залишаються старими, латаними та неремонтованими”, – скаржаться запоріжці.
Це ситуація не тільки про комфорт, а й про безпеку. Адже що буде, якщо та сама стеля обвалиться, коли маршрутка, наприклад, буде в русі. За ці наслідки відповідати ніхто не хоче.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




