У Жовтневому районному суді Запоріжжя винесено вирок у справі жінки, яка двічі вкрала парфуми з популярного магазину «Єва». Інцидент стався 6 квітня 2024 року.
Про це йдеться в матеріалах судової справи, передає Запоріжжя 24. За даними слідства, заміжня жінка, яка раніше не потрапляла в поле зору поліції, викрала упаковку парфумів «Dolce&Gabbana The One» (50 ml), вартістю 914 гривень.
Після цього вона повторила крадіжку 26 квітня 2024 року. Обидва випадки були зафіксовані камерами відеоспостереження магазину. Під час судового розгляду жінка повністю визнала свою провину.
Суд кваліфікував дії обвинуваченої за ст. 185 ч. 4 ККУ, що передбачає відповідальність за крадіжку, скоєну в умовах воєнного стану. Вирок – 5 років обмеження волі. Однак суд звільнив жінку від фактичного відбування покарання, надавши їй умовний термін (1 рік).
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




