У Запоріжжі сталася небезпечна пригода, яка, на щастя, завершилася добре. 60-річна жінка впала просто в колодязь. Сталося це вранці 29 червня – рятувальникам надійшло повідомлення о 10:29.
Як з’ясувалося, колодязь був порожній, але глибокий – десь шість метрів униз. Уявіть тільки, така відстань досить серйозна.
На місце одразу прибули надзвичайники. За допомогою драбини та мотузки вони спустилися вглиб і підняли жінку нагору. Потім її передали на огляд лікарям.
На виклик виїхали п’ятеро рятувальників і одна машина ДСНС. Завдяки їхній злагодженій роботі все обійшлося – жінку врятували вчасно.



Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




