У Запоріжжі підвищать тарифи на вивіз сміття: коли і на скільки

У наступному році мешканці Запоріжжя зіткнуться з підвищенням вартості послуг з вивозу сміття.

За інформацією прес-служби міської ради, тариф на управління побутовими відходами зросте на 15-20%, передає Запоріжжя 24. Це підвищення пов’язане з необхідністю фінансування нових комунальних структур та відповідності новим законодавчим вимогам.

На найближчій сесії міської ради, 14 серпня, буде розглянуто питання створення комунального підприємства. Офіційний запуск нової системи управління відходами планується на осінь 2025 року.

Рекомендуємо

Запоріжці повинні бути готові до цих змін, які спрямовані на удосконалення системи управління відходами у нашому місті.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів