Кількість постраждалих у Запоріжжі після нічної ворожої атаки зросла. Медична допомога знадобилася ще двом чоловікам. Таким чином, загальна кількість поранених зросла до семи осіб.
Про це повідомив голова Запорізької ОВА. На жаль, серед постраждалих є і співробітник ДСНС. Він виконував свою роботу на місці влучання.
Один із нових постраждалих — 46-річний чоловік. Йому надали всю необхідну допомогу. На щастя, він зможе лікуватися вдома.
Інший поранений — 35-річний співробітник ДСНС. Він наразі перебуває на обстеженні. Медики роблять усе можливе. Ця ситуація вкотре підкреслює ризик, якому щодня піддаються рятувальники, ліквідуючи наслідки ворожих ударів.
Атака також спричинила значні пошкодження житлового фонду міста. Зафіксовано руйнування у Дніпровському та Вознесенівському районах.
Загалом у міській раді повідомили про 44 звернення від мешканців щодо пошкодження житла. Пошкоджено:
- 12 багатоповерхівок;
- 8 будинків приватного сектору.
Районні адміністрації активно працюють над ліквідацією наслідків. Підрядники вже закривають вибиті вікна листами OSB. Серед тих, хто повідомив про пошкодження житла, є 12 людей пільгових категорій.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




