У Запоріжжі минула чергова “тривожна” ніч. Окупанти знову накрили наше місто дронами-камікадзе. Запустили щонайменше вісім «шахедів». Частину збили наші сили ППО.
Але, за даними ОВА, кілька все ж долетіли й вдарили по житлових районах. В результаті пошкоджено шість багатоповерхівок і чотири приватні будинки.
А один дитячий садок майже зрівняло з землею — 80% будівлі зруйновано. Постраждав і об’єкт критичної інфраструктури.
Рятувальники одразу кинулися розбирати завали, і вже вдалося врятувати одну людину. Комунальні служби закривають вибиті вікна, ремонтують дахи та готуються відновлювати пошкоджене.
І це знову доводить очевидне: удари по цивільних будівлях — не випадковість, а свідомий терор, який РФ щодня чинить проти наших мирних міст.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




