У Запоріжжі через російські ракетні обстріли було тимчасово перекрито рух через Дніпровську ГЕС.
Про це повідомили в обласному управлінні Патрульної поліції, передає Запоріжжя 24.
Наразі обʼїзд водії здійснюють через Арковий міст о. Хортиця (вул. Сергія Тюленіна — вул. Січі — вул. Таганська), а також, через Нові мости та Хортицький район.
У ніч на 1 червня окупанти обстріляли обласний центр: один зі снарядів влучив в об’єкт енергетичної інфраструктури, про що повідомили у прес-службі Запорізької ОВА.
За словами очільника відомства Івана Федорова, черговий терор з боку рф спричинив руйнування, у тому числі серед цивільних споруд. Наразі відомо, що пошкоджені понад 20 цивільних будинків та закладів соцсфери. На місці влучання ворожих ракет працюють рятувальники.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




