У Запоріжжі планують підняти тарифи на газ: скільки будемо платити

Ціни на газ для запоріжців та мешканців інших регіонів можуть піднятися до 9,5-10 грн за кубометр влітку цього року. Таку заяву зробив голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко.

І хоча влітку газ споживається менше, ніж в опалювальний сезон, ціна все одно може відчутись у гаманці, особливо якщо підвищення не омине осінь.

Попенко пояснив, що причина подорожчання – це необхідність закупити газ за високими цінами на зовнішньому ринку. Для цього Україні потрібно закупити від 3 до 4 мільярдів кубометрів газу.

Рекомендуємо

Окрім того, тарифи можуть залежати і від політичних факторів, зокрема виборів, оскільки підвищувати ціни під час кампанії було б для влади “самовбивством”.

Зараз в Запоріжжі ціна газу становить 7,79 грн за кубометр (з ПДВ), але є й інші варіанти на ринку. Наприклад, “Нафтогаз” продає газ теплопостачальним компаніям по 7,4 грн за кубометр.

Але чи буде ця ціна залишатись такою на літо? Як показує ситуація, ми можемо бути готові до змін, особливо якщо зросте попит на газ у зв’язку з холодами. Тож варто готуватись, адже ціни можуть вирости, а це серйозно позначиться на кожному з нас.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів