У Запоріжжі планують впровадити новий спосіб вшанування пам’яті загиблих внаслідок війни — щоденну зупинку громадського транспорту під час загальнонаціональної хвилини мовчання.
Відповідне рішення планують ухвалити депутати Запорізької міської ради, передає Запоріжжя 24. У проекті рішення вказано, що о 9:00 щоранку транспорт міста, включаючи маршрутні таксі приватних перевізників, зупинятиметься на час хвилини тиші.
Цей жест стане частиною загальноміських заходів для вшанування полеглих українців. Механізм передбачає, що під час хвилини мовчання рух транспорту зупинятиметься повністю, за дотриманням безпеки руху стежитиме патрульна поліція.
Для пасажирів комунального транспорту буде організований спеціальний аудіосупровід, що нагадуватиме про хвилину мовчання і надасть можливість долучитися до вшанування загиблих.
Власники інтерактивних рекламних щитів також мають долучитися, транслюючи аудіо- чи відеоматеріали під час хвилини мовчання. Ця ініціатива є частиною ширшої національної кампанії, запровадженої указом президента з 17 березня 2022 року, і символізує єдність українського народу перед обличчям війни.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




