У Запоріжжі побудують підземні школи – Федоров

Підземні школи можуть з’явитись у Запоріжжі до 1 вересня 2024 року. Про це повідомив новопризначений керівник ОВА Іван Федоров, передає Запоріжжя 24.

За словами посадовця, підземні навчальні класи дозволять повністю перевести дітей на офлайн-навчання, адже зараз вони навчаються за змішаною формою.

Федоров впевнений, що організація підземних шкіл – це дієвий проект, який можна швидко реалізувати, однак заважає лише одне –  «небажання чиновників».

Рекомендуємо

Наразі ОВА, спільно з Департаментом освіти міської ради, розробляє план щодо створення безпечного освітнього процесу на території Запоріжжя.

Читайте також: У Запоріжжі побудують першу підземну школу площею 2000 кв.м.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів