Сьогодні, під час оголошення сигналу повітряної тривоги, мешканці Запоріжжя отримали на свої телефони незвичні SMS – сповіщення.
У Запорізькій обласній військовій адміністрації пояснили, що цей сигнал працює у тестовому режимі, адже в регіоні запровадили нову систему сповіщення про небезпеку.
Раніше дану мобільну систему анонсував очільник ОВА Юрій Малашко, передає Запоріжжя24.
За його словами, отримувати повідомлення про повітряну тривогу в регіоні зможуть й запоріжці, які мають кнопкові телефони.
Нова система дасть змогу вчасно сповіщати людей про небезпеку, адже росіяни продовжують щоденно обстрілювати територію Запорізької області.
Як зазначили в ЗОВА, екстрені SMS – повідомлення тестуватимуть ще протягом двох тижнів.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




