У Запоріжжі почали видавати пільгові транспортні картки для студентів

Є чудова новина для студентів нашого міста Запоріжжя. Тепер у таких пасажирів є можливість економити на проїзді в комунальному транспорті.

З 6 січня почали видавати спеціальні картки «Січ Студентська», які дають 50% знижку на трамваї та тролейбуси.

Таким чином учні коледжів та вищих навчальних закладів зможуть користуватись комунальним транспортом міста з чудовими пільгами.

Рекомендуємо

Щоб отримати цю картку, треба сходити на вул. Шкільна, 2 (це каса Депо). Вони працюють по буднях із 08:00 до 15:30.

Із собою обов’язково візьміть паспорт, ІПН і студентський квиток. Якщо є питання, то дзвоніть за номером 787-64-75 (телефон для довідок).

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів