У Запоріжжі пограбували жінку з інвалідністю

Жертвою зловмисниці стала жінка, яка має інвалідність. Подробиці крадіжки повідомили у прес-службі управління поліції, передає Запоріжжя 24.

Інцидент трапився на зупинці громадського транспорту у Вознесенівському районі міста. 35-річна потерпіла розповіла, що звернулась за допомогою до незнайомої жінки, аби та допомогла їй переїхати дорогу на колісному кріслі.

Перехожа вирішила скористатись безпорадністю запоріжанки-інваліда та викрала з її сумки телефон. Після цього вона втекла з місця злочину на маршрутці.

Рекомендуємо

Правоохоронці оперативно розшукали 45-річну незнайомку. Під час обшуку у неї вилучили викрадений телефон. За даним фактом було відкрито кримінальну справу за ч.4 ст.186 КК України.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів