У Запоріжжі покажуть документальний фільм Мстислава Чернова під назвою “20 днів у Маріуполі”. Це перша українська кінострічка, яка отримала найпрестижнішу у світі нагороду – “Оскар”.
Про це повідомила прес-служба кінотеатру ім. Довженка, де й проходитиме повторний прокат, передає Запоріжжя 24.
Кінокартина відображає перші “запеклі” місяці у Маріуполі від початку повномасштабної війни.
Рекомендуємо
Переглянути повний розклад сеансів можна на офіційному сайті кінотеатру за наступним посиланням.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




