У Запоріжжі покажуть повторний прокат фільму “20 днів у Маріуполі”

У Запоріжжі покажуть документальний фільм Мстислава Чернова під назвою “20 днів у Маріуполі”. Це перша українська кінострічка, яка отримала найпрестижнішу у світі нагороду – “Оскар”.

Про це повідомила прес-служба кінотеатру ім. Довженка, де й проходитиме повторний прокат, передає Запоріжжя 24.

Кінокартина відображає перші “запеклі” місяці у Маріуполі від початку повномасштабної війни.

Рекомендуємо

Переглянути повний розклад сеансів можна на офіційному сайті кінотеатру за наступним посиланням.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів