У Запоріжжі поліцейські вкрали гроші в квартирі померлої людини

У Запоріжжі двоє правоохоронців, які приїхали на виклик про смерть самотнього чоловіка, вирішили, що його заощадження їм знадобляться більше.

Вони обшукали квартиру без свідків, знайшли 20 тисяч доларів, мобільний, банківські картки і просто привласнили їх.

Отримавши доступ до рахунків, ще й зняли 65 тисяч гривень. Загалом збагатилися на 799 тисяч гривень. Але схема дала тріщину – горе-слідчих викрили, тепер вони постануть перед судом.

Рекомендуємо

Їм інкримінують цілий список злочинів, включаючи зловживання службовим становищем, крадіжку, викрадення документів і навіть незаконне зберігання боєприпасів.

Одного вже звільнили, другого тимчасово відсторонили. Як бачимо, форма не завжди гарантує совість.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів