У Запоріжжі двоє правоохоронців, які приїхали на виклик про смерть самотнього чоловіка, вирішили, що його заощадження їм знадобляться більше.
Вони обшукали квартиру без свідків, знайшли 20 тисяч доларів, мобільний, банківські картки і просто привласнили їх.
Отримавши доступ до рахунків, ще й зняли 65 тисяч гривень. Загалом збагатилися на 799 тисяч гривень. Але схема дала тріщину – горе-слідчих викрили, тепер вони постануть перед судом.
Їм інкримінують цілий список злочинів, включаючи зловживання службовим становищем, крадіжку, викрадення документів і навіть незаконне зберігання боєприпасів.
Одного вже звільнили, другого тимчасово відсторонили. Як бачимо, форма не завжди гарантує совість.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




