У Запоріжжі сталася трагедія: жінка загинула, впавши у річку. Ця подія трапилася 9 грудня близько 14:40. Повідомлення про нещасний випадок надійшло до Служби порятунку «101» від чергового поліції.
За попередніми даними, пише Запоріжжя 24, свідки, які стали очевидцями події, викликали поліцію, повідомивши, що жінка впала у воду. Рятувальники Запорізької міської водолазно-рятувальної служби оперативно прибули на місце і витягли жінку з води. Вони намагалися надати першу допомогу до приїзду лікарів, але, на жаль, медики констатували смерть потерпілої. В даний час встановлюються особисті дані загиблої.

До рятувальної операції було залучено 3 рятувальники та 1 одиницю техніки від ГУ ДСНС, а також 3 співробітники та 1 одиниця техніки від міської водолазної служби.
Рятувальники наголошують на важливості дотримання заборони відвідування річок, ставків та інших водойм в умовах воєнного стану, яку було введено комісією з питань ТЕБ та НС 6 квітня 2023 року. Вони закликають громадян бути обережними та дотримуватися правил безпеки, щоб уникнути подібних трагедій.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




