В обласному центрі проводять посилену мобілізацію серед військовозобов’язаних осіб, про що повідомив перший заступник міського голови Запоріжжя Олександр Власюк, передає Запоріжжя24.
Військові командири зазначають, що мобілізація в Україні, а зокрема і в Запоріжжі, буде більш інтенсивною. Є потреба у формуванні нових батальйонів та відновленні «передових» особових складів.
“Відповідно до рішення виконавчого комітету ми спочатку сформували 15 робочих груп, а станом на зараз їх вже 28. Представники міської ради працюють разом з працівниками ТЦК в семи районах міста. Починаючи з 29 листопада 2023 року ми разом з ТЦК обійшли більше 25 тисяч адрес містян. Крім цього, тепер наші спільні групи виходять працювати і на вулицях”, – розповів Власюк.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




