Представники місцевої громадської організації «СВОІ», спільно з обласним центром крові, організували благодійну акцію, направлену на забір крові та поповнення донорських запасів.
Про це сьогодні повідомила прес-служба Запорізької міської ради, передає Запоріжжя24. З початку року акція донорів крові проходила у Запоріжжі більше 10-ти разів.
Небайдужі люди регулярно здають кров, адже сьогодні існує надважлива потреба у поповненні донорських запасів. Кров переливають нашим захисникам і захисницям.
Медики нагадують, що кожна донація раз на три місяці стимулює обмін речовин, уповільнює старіння та є профілактикою низки захворювань.
Якщо ви бажаєте долучитись до благородної місії – завітайте в Запорізький обласний центр крові, який знаходиться за адресою: вулиця Леоніда Жаботинського, 32 та працює за графіком: з 8:00 до 13:00.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




