У Запоріжжі пройшла акція донорів крові

Представники місцевої громадської організації «СВОІ», спільно з обласним центром крові, організували благодійну акцію, направлену на забір крові та поповнення донорських запасів.

Про це сьогодні повідомила прес-служба Запорізької міської ради, передає Запоріжжя24. З початку року акція донорів крові проходила у Запоріжжі більше 10-ти разів.

Небайдужі люди регулярно здають кров, адже сьогодні існує надважлива потреба у поповненні донорських запасів. Кров переливають нашим захисникам і захисницям.

Рекомендуємо

Медики нагадують, що кожна донація раз на три місяці стимулює обмін речовин, уповільнює старіння та є профілактикою низки захворювань.

Якщо ви бажаєте долучитись до благородної місії – завітайте в Запорізький обласний центр крові, який знаходиться за адресою: вулиця Леоніда Жаботинського, 32 та працює за графіком: з 8:00 до 13:00.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів