У Запоріжжі сьогодні зранку трапилась неприємна ситуація — через аварію на водопроводі без води залишилось майже 3 тисячі людей. Мова йде про вулицю Петра Сагайдачного, де біля будинку №6 сталася серйозна поломка труби.
Комунальники з “Водоканалу” вже працюють над ремонтом, але коли саме закінчать — поки не кажуть. Без води залишилися жителі 8 дев’ятиповерхівок, торговий центр і мешканці кількох адрес.
Це вул. Сагайдачного (раніше Бородінська) – будинки 4а, 6, 6а, 10, 12, 12а та на Дмитра Вишневецького (раніше Ладозька) – 10, 12, 13. Загалом близько 2880 людей тимчасово “відрізали” від води.
Щоб містяни не лишились зовсім без доступу до води, “Водоканал” вже підвіз автоцистерни. Їх можна знайти біля будинків №10 та №12 по Сагайдачного.
Комунальники перепрошують за незручності і обіцяють якнайшвидше все полагодити. Сподіваємось, воду повернуть якнайшвидше.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




