Після дощових днів у Запоріжжі нарешті вигляне справжнє весняне сонце. За прогнозами синоптиків, вже з наступного четверга, 22 травня, нас чекає різке потепління — вдень температура підніметься до +23…+24 градусів, і така приємна погода триматиметься до самого кінця тижня.
Можна буде нарешті забути про парасольку й дістати сонцезахисні окуляри. Але ще трохи терпіння — субота й неділя, 17–18 травня, пройдуть із короткими дощами. Температура вдень триматиметься біля +20°C, а вночі трохи прохолодніше — +12…+14°C.
На початку наступного тижня, у понеділок і вівторок, знову чекаємо на грози й хмарну погоду, вдень буде всього +16°C. Тому, якщо плануєте виходити — краще вдягатися по погоді. Середа, 21 травня, стане перехідним днем.
Дощі ще можуть бути, але вже нетривалі, а температура вдень підніметься до +19°C. І от із четверга починається те саме справжнє весняне тепло, яке ми всі чекали — сонячно, без опадів, легкий вітер і комфортні +23°C.
За народним календарем, на 22 травня припадає день Миколи Чудотворця — кажуть, якою буде погода в цей день, таке й літо буде. Якщо сонячно й тепло, то й літо обіцяє бути спекотним і врожайним. А ще казали: “На весняного Миколу — зелень у полі й тепло у домі”.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




