У Запорізькій області розпочали будівництво підземних шкіл на п’яти локаціях: нові учбові заклади зведуть за сучасними стандартами цивільної безпеки.
Про це повідомив керівник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Запоріжжя 24. За його словами, метою реалізації даного проекту є покращення освіти в регіоні та вихід дітей в офлайн-навчання.
На зведення першої підземної школи з бюджету планують витратити близько 115 мільйонів гривень.
Рекомендуємо
Відеосюжет:
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




