У Запоріжжі розпочали будівництво першої підземної школи – відеосюжет

У Запорізькій області розпочали будівництво підземних шкіл на п’яти локаціях: нові учбові заклади зведуть за сучасними стандартами цивільної безпеки.

Про це повідомив керівник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Запоріжжя 24. За його словами, метою реалізації даного проекту є покращення освіти в регіоні та вихід дітей в офлайн-навчання.

На зведення першої підземної школи з бюджету планують витратити близько 115 мільйонів гривень.

Рекомендуємо

Відеосюжет:

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів