У Запоріжжі розпочався суд над блогеркою, яка схвалювала злочини РФ

У Запоріжжі розпочався суд над дівчиною – блогеркою, яка виправдовувала воєнні злочини росіян на території України, а також звинувачувала українську сторону у підриві Каховської ГЕС.

Свої проросійські погляди дівчина транслювала в соціальних мережах, а коли до неї завітали співробітники СБУ – почала вибачатись і заперечувати свої слова.

Про це йдеться у відеосюжеті ТСН, передає Запоріжжя24. В результаті за колабораційну діяльність дівчині загрожує до п’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів