У Запоріжжі СБУ викрила цілу агентурну мережу російських спецслужб і в центрі цієї історії опинився священник місцевого храму УПЦ МП. Разом зі своїм спільником, мобілізованим до однієї з військових частин, він здавав ворогу дані про українських військових.
І все це було на замовлення російської розвідки, зазначили в регіональному управлінні СБУ. Як з’ясувало слідство, клірик не просто виправдовував війну в проповідях, а й вербував місцевих.
Одним із таких завербованих став 41-річний військовий, який передавав росіянам дані про дислокацію, озброєння та чисельність ЗСУ на Запорізькому напрямку, а ще документи про нові формування на передовій.
Вони працювали під керівництвом «резидента» — колишнього правоохоронця із Запоріжжя, який утік на окуповану територію та перейшов на бік РФ.
Коли СБУ взяла обох «на гарячому», під час обшуків у священника знайшли телефони, комп’ютери з доказами, російський паспорт, патрони до автомата Калашникова та навіть холодну зброю.
Тепер обом оголосили підозру за п’ятьма статтями ККУ. Якщо провину доведуть — їм загрожує довічне. Розслідування триває, і, судячи з усього, це ще не фінал історії.





Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




