Запоріжжя стало місцем активізації шахрайських схем, в яких зловмисники видають себе за працівників комунальних служб.
Останнім часом шахраї проникають в оселі літніх людей, видаючи себе за комунальників. Про це попереджає Управління поліції у Запорізькій області, передає Запоріжжя 24.
Один з таких випадків стався в Олександрівському районі, де 84-річна жінка стала жертвою шахрайки, яка представилася працівницею водоканалу. Непроханого “гостя” жінка пустила до себе під приводом перевірки лічильника.
Шахрайка обдурила жінку, заявивши про необхідність передплати за комунальні послуги з обіцянкою повернення частини коштів. Як результат, пенсіонерка втратила 4500 гривень.
Ще один інцидент стався у Шевченківському районі, де шахрай, що видавав себе за працівника обленерго, проник у житло 83-річної жінки. Під виглядом виконання перевірки або консультації, зловмисник поцупив 700 гривень.
Щоб уникнути подібних шахрайських дій, поліція радить дотримуватися кількох простих правил:
- Перевіряйте посвідчення усіх осіб, які представляються комунальниками або представниками будь-яких служб.
- Дізнавайтеся мету візиту та деталі роботи, яку нібито мають проводити.
- Зателефонуйте до комунального підприємства або соціальної служби, щоб підтвердити, чи дійсно вони направляли працівників до вашого будинку.
Ніколи не піддавайтеся на хитрощі шахраїв і завжди проявляйте обережність. Ваша пильність і уважність можуть стати запорукою безпеки і збереження ваших фінансових ресурсів.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




