У Запоріжжі шахраї масово обкрадають літніх людей під виглядом комунальних працівників

Запоріжжя стало місцем активізації шахрайських схем, в яких зловмисники видають себе за працівників комунальних служб.

Останнім часом шахраї проникають в оселі літніх людей, видаючи себе за комунальників. Про це попереджає Управління поліції у Запорізькій області, передає Запоріжжя 24.

Один з таких випадків стався в Олександрівському районі, де 84-річна жінка стала жертвою шахрайки, яка представилася працівницею водоканалу. Непроханого “гостя” жінка пустила до себе під приводом перевірки лічильника.

Рекомендуємо

Шахрайка обдурила жінку, заявивши про необхідність передплати за комунальні послуги з обіцянкою повернення частини коштів. Як результат, пенсіонерка втратила 4500 гривень.

Ще один інцидент стався у Шевченківському районі, де шахрай, що видавав себе за працівника обленерго, проник у житло 83-річної жінки. Під виглядом виконання перевірки або консультації, зловмисник поцупив 700 гривень.

Щоб уникнути подібних шахрайських дій, поліція радить дотримуватися кількох простих правил:

  1. Перевіряйте посвідчення усіх осіб, які представляються комунальниками або представниками будь-яких служб.
  2. Дізнавайтеся мету візиту та деталі роботи, яку нібито мають проводити.
  3. Зателефонуйте до комунального підприємства або соціальної служби, щоб підтвердити, чи дійсно вони направляли працівників до вашого будинку.

Ніколи не піддавайтеся на хитрощі шахраїв і завжди проявляйте обережність. Ваша пильність і уважність можуть стати запорукою безпеки і збереження ваших фінансових ресурсів.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів