Хороша новина для батьків запорізьких дошкільнят. У місті ще 16 дитсадків відновлюють роботу в офлайн-режимі. Це означає, що більше малюків зможуть відвідувати садочок, а їхні батьки – трохи розвантажитися.
Як працюватимуть дитсадки – розповіли в Управлінні освіти міської ради. Відкривати садочки можна лише за умови, що там облаштовані укриття.
Тому очне навчання буде тільки в тих закладах, де є всі необхідні умови безпеки. Однак є певні особливості:
- відвідувати можуть лише діти старшого дошкільного віку;
- перебування – до 3 годин на день, без денного сну та харчування;
- для запису потрібна письмова згода батьків.
Як дізнатися, чи відкрився саме ваш садочок?
З міркувань безпеки перелік закладів не публікують. Батькам радять слідкувати за офіційними повідомленнями та новинами від свого дитсадка. Раніше 18 міських садочків вже перейшли на змішаний формат роботи.
Тепер їх стає більше, а це означає, що більше дітей зможуть адаптуватися до навчання, спілкуватися з однолітками та поступово звикати до освітнього процесу. Влада обіцяє, що в садочках облаштують зони навчання та відпочинку в укриттях.
Також дітей забезпечать безкоштовним харчуванням. Для багатьох сімей це справжнє полегшення, адже не всі мають змогу водити дітей у приватні заклади або залишати їх вдома.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




