У Запоріжжі сьогодні очікується погіршення якості повітря. Синоптики попереджають, що до вечора 13 лютого в місті буде накопичення шкідливих речовин у повітрі.
Може з’явитися смог, а ще й неприємний запах. Фахівці кажуть, що підприємствам варто зменшити викиди, але чи зроблять вони це – питання відкрите.
Тим часом жителям рекомендують зайвий раз не виходити на вулицю, закрити вікна і пити більше води.
Рекомендуємо
Якщо повітря стане зовсім неприємним, можна використати маску чи зволожену марлю. Будемо сподіватися, що ситуація швидко нормалізується, і дихати стане легше.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




